Skip Navigation

Levný potisk triček a jiných předmětů

V současné době se již objednávky v tomto eshopu NEVYŘIZUJÍ!

Přejděte prosím na novou verzi eshopu http://potisk.reklamtisk.cz  

 

 

 

Pomocí našeho internetového obchodu si můžete snadno objednat různé potisky triček, puzzlí, hrnků, osušek, mikin, vizitek a jiných předmětů za velice příznivou cenu.

 

Objednávky potisku jsou rozděleny do dvou základních kategorií:

 • sublimační potisky
 • potisky flex

 

Sublimační potisky

Sublimace je metoda tisku speciálními pigmentovými inkousty ve fotografické kvalitě. Samotná grafika se vytiskne na sublimační transférový papír a za vysoké teploty okolo 200 oC se v tranférovém lisu aplikuje na požadovaný povrch. Transféry lze aplikovat pouze na světlá umělá vlákna jako je polyester nebo speciální upravené povrchy obsahující polyester. Výsledný sublimační tisk je extrémně odolný proti otěru a praní. Samotný materiál je obarven do hloubky, nikoliv jen povrchově.

Běžně lze tisknout na následující sortiment:

 • sublimační PES trička, mikiny, spodní prádlo a jiný textil
 • dresy
 • puzzle
 • podložky pod myš
 • plechové vizitky a fotografie
 • keramické obklady
 • hrníčky, kolrbely
 • stuhy, šerpy
 • potahy na polštáře, saténové povlaky
 • osušky
 • PES tkaninu
 • aj...

Sublimace na trička, dresy

 

Sublimace na trička a dresy je velice oblíbená a žádaná právě díky možnosti celobarevnému tisku ve fotografické kvalitě. Jediné omezení je tisk na polyesterové materiály ve světlém provedení. V dnešní době existuje mnoho kvalitních výrobků z polyesteru u kterých máte pocit bavlny. Polyesterové materiály jsou navíc vzdušné, lehké a pevné. Jejich životnost je mnohem vyšší než u bavlněných výrobků.

 

Ukázky tisku:

 

Šortky Pánské Triko sublimační PES

 

Potisky puzzle

 

Pro milovníky puzzlí jsme připravili možnost sublimačního tisku právě na puzzle. Máte tak možnost si objednat unikátní puzzle s vlastními motivy nebo fotografiemi. Postačí zaslat obrázky přímo z Vašeho digitálního fotoaparátu a obatem obdržíte vlastní puzzle

 

Ukázky tisku puzzlí:

 

Potisk puzzle sublimace

Objednat zakázkový fotopotisk puzzle lze >> zde <<

 

Potisky podložek pod myš

 

Další z možností je nechat si vyrobit podložku pod myš s vlastní fotografií nebo grafikou. Tisk je realizován na textilní povrch jinak gumové podložky. Textilní podložky jsou vhodné především pro optické myši, kde textilní povrch zaručuje dokonalé vedení myši.

 

Ukázky tisku na podložku pod myš:

 

Tisk sublimace na podložku pod myš Potisk podložky

Objednat podložky pod myš s vlastním foto tiskem lze >> zde << 

 

 

Potahy na polštáře, saténové povlaky

 

Oblíbenými dárky jsou právě potisky potahů na polštářky a saténové povlaky. Tisk na satén je extrémně kvalitní a věrohodný právě díky struktuře saténu. Satén je jemný a extrémně hladký. Tento dárek s vhodnou grafikou potěší snad každého.

 

Ukázky tisku na satén:

 

Potisk na saténový potah polštářku Potisk saténového potahu na polštář

Objednat zakázkové saténové polštářky s foto tiskem lze >> zde << 

 

Potisky flex

 Jde o graficky jednoduché a jednobarevné potisky. Požadovaná grafika se vyřeže ze speciálního materiálu na řezacím plotru a následně aplikuje pomocí termo lisu na libovolné bavlněné triko.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vlastní objednávka

Objednávat potisky lze snadno pomocí navigačního menu vlevo, kde vyberete požadovanou kategorii produktu. Následně vyberete produkt u kterého je nutné zvolit jednotlivé specifikace jako je umístění motivu na tričku, barva trička, velikost trička atd.

 

Specifikace

Některé specifikace produktů nemusí být vždy k dispozici i když jsou nabízeny. Proto je vždy nutné sledovat kategorii "Trička a barvy". Bohužel tento internetový obchod nelze jinak naprogramovat.