Skip Navigation

Doporučujeme veškeré zboží objednávat již v našem novém e-shopu na adrese http://potisk.reklamtisk.cz Všechny funkce tohoto eshopu již nemusí správně fungovat.Kupte nyní

Cena:  CZK 120.00
120.00
Množství:
Tisk
Valentýnské dárky, Svatý Valentýn | Objednávka potisku předmětů | Objednávka potisku předmětů » Podložky

1012 - Vlastní potisk podložky pod myš - foto podložka

Vlastní grafiku lze vložit zde.

Vlastní podložka pod myš

Podložka pod myš s vlastním potiskem - foto podložka, velikosti 190x230 cm. Buď si nahrajete vlastní obrázek, nebo zvolíte některý z naší Sublimační grafiky. Vlastní obrázek lze nahrát přes formulář na adrese http://upload.reklamtisk.cz

 

Materiál podložky pod myš

podložka je vyrobena z guma s textilní povrchovou úpravou umožňující potisk. Textilní povrch umožňuje dokonalé vedení optické myši.

 

Grafika

Grafiku je vhodné připravit na rozměr 190x230 mm s 5 mm okrajem na každé straně, tedy 200x240 mm. 5 mm okraj je tolerancí při pozicování tisku na podložku a je nutné počítat s tím, že grafika v tomto okraji nebude na podložce. Proto není vhodné umisťovat do okrajů grafické prvky, které jsou na výsledné podložce požadovány. Ropněž je nutné počítat se zaoblenými rohy podložky, kde bude také grafika oříznuta.

 

Množstevní slevy

Při větších odběrech i různé grafiky je cena podložek pod myš již od 55 Kč. Nutno konzultovat e-mailem nebo telefonicky.

Počet zobrazení produktu: 20630

 

Vlastní potisk podložky pod myš
Potisk podložky pod myš
Podlozka pod myš - černobílá

 

« Zpět