Skip Navigation

Doporučujeme veškeré zboží objednávat již v našem novém e-shopu na adrese http://potisk.reklamtisk.cz Všechny funkce tohoto eshopu již nemusí správně fungovat.Kupte nyní

Cena:  CZK 165.00
165.00
Množství:
Tisk
Objednávka potisku triček | Objednávka potisku triček » Celobarevné sublimační potisky

1047 - Dětská reflexní vesta s fotografickým potiskem - oranžová

Vlastní grafiku lze vložit zde.

Dětská výstražná reflexní vesta

Dětská výstražná reflexní vesta oranžová s vysokou viditelností, vyrobena v souladu s normou ČSN EN 1150. Fluorescenční materiál a našité pásy z reflexního materiálu zaručují bezpečnou viditelnost na velkou vzdálenost a především za šera a tmy. Pruženky na bocích pro pohodlné a pevné nošení, zapínání na suchý zip po stranách vesty. Švy jsou začištěny obnitkovacím stehem.

 

Velikosti:

Vesta je dodávána pouze ve dvou velikostech.

XS - pro výšku postavy do 119 cm

S - pro výšku postavy do 134 cm

 

Potisk:

V uvedené ceně je již zahrnut potisk přední levé nebo pravé strany vesty na prsou + potisk zad po celé délce reflexní vesty mimo reflexní pruhy.

 

Grafika:

Grafiku nebo fotografii k potisku je možno zaslat v rastrovém obrázku, tedy JPG, GIF, PNG aj. Vhodné je jednotlivé grafiky vložit pomocí našeho formuláře viz. výše. Do vstupního políčka Vlastní grafika ID vložte ID čísla oddělená čárkou, která obdržíte při vkládání grafiky.

 

Barevnost Grafiky:

Jelikož je dětská reflexní vesta z oranžového tamvšího fluorescentního materiálu, nemusí veškeré barvy tisku vypadal dle originálu. Ideální je totiž tisk na bílý povrch. Proto např. bílé plochy grafiky budou v barvě vesty.  Vhodné je volit kontrastní grafiky nebo jen černé. Černá perfektně na reflexní vestě vyniká.

 

Množstevní sleva:

Při odběru většího množství je cena za kus již od 97 Kč. Odběr 10 ks - cena 130 Kč/kus.

Počet zobrazení produktu: 11741

 

Dětská výstražná reflexní vesta

 

« Zpět